O nas

O nas
Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1 stycznia 2020 roku. Zajmujemy się szkoleniami za pomocą platformy e – learningowej w formie zdalnej.
W swojej ofercie posiadamy kursy z zakresu języka angielskiego technicznego, ukierunkowane dla wszelkiego rodzaju pracowników biurowych, informatyków i programistów.
Współpracujemy także ze znanym przedsiębiorstwem „Computers”, oferując Im szkolenia pracownicze dotyczące oprogramowania i innych działalności w/w firmy.
Posiadając odpowiednie kwalifikacje oraz chęć dalszego rozwoju, pragniemy w przyszłości jeszcze szerzej rozłożyć skrzydła i poszerzyć swoją ofertę o inne szkolenia, z których będą Państwo mogli skorzystać.

Wizja
Bazując na naszej wiedzy, pragniemy być cenioną i unikalną na polskim rynku spółką z szerokim zakresem nowoczesnych rozwiązań i oferować klientom indywidualne podejście, dopasowane do ich szczególnych potrzeb w zakresie szkoleń e-learningowych.

Misja
Jesteśmy firmą, która jest wiarygodnym, kompetentnym i oryginalnym partnerem z zakresu IT i języków obcych, nasi klienci po skorzystaniu z naszej oferty zdobędą odpowiednią wiedzę
i kwalifikacje.
Nauka powinna być fascynująca i efektywna –
Chcemy uczyć się praktycznych umiejętności – kształtować swoje nawyki
i zdobywać doświadczenie – nie samą wiedzę.